täiendavadtooted

 

Vaha

 

Kruntvärv

 


Chalk-it vaha on toode kriidiga kaetud pindade kaunistamiseks ja kaitsmiseks. See põhineb looduslikul mesilasvahal ja karnaubavahal. See kaitseb pindu plekkide ja vee eest, parandab värvi ning annab peene läike ja sametise viimistluse. Võib kasutada ka töötlemata puidul. Vaha on saadaval neljas värvitoonis: värvitu, tume, valge ja must. Mahutavus: 400ml.

 


Chalk-it kruntvärv – valge, mõeldud kõvemate pindade ettevalmistamiseks enne värvikihi pealekandmist. Suurendab värvi haarduvust siledal pinnal ja takistab puidu tanniinide eraldumisest tingitud plekistumist. Vähendab värvikulu imavate pindade puhul ja hõlbustab intensiivsete värvide pealekandmist. Mahutavus: 0,75l.

 

Lakk

 

Tribüünid

 


Chalk-it Varnish on värvitu akrüül-polüuretaanlakk Chalk-it kriidivärviga kaunistatud pindade kaitsmiseks. Ideaalne mööbli, tööpindade, põrandate, parketi, treppide, paneelide ja muude pindade jaoks. Tekitab vastupidava, pestava katte. Mahutavus: 0,75l.

 


Rasvapüüdja on tõhus vahend, mis eemaldab hõlpsasti kogu mustuse, näiteks rasva, nikotiinijäägid, tolmu jne. Pinna puhastamine enne värvimist suurendab värvi haardumist. Mahutavus: 575ml.